Консалтингова компанія Глобал-Інформ
(044) 406 69 69
global.informs@gmail.com

Семінари, вебінари, онлайн-конференції для бухгалтерів!

Ми раді вітати вас на офіційному  сайті  консалтингової компанії «Глобал-Інформ».
Компанія «Глобал-Інформ» заснована в 2008 році,  рік за роком  динамічно розвивається і вже довгий час є одним з лідерів  консалтингових послуг в Україні.
Основними напрямками нашої діяльності є організація та проведення тематичних семінарів, тренінгів для керівників вищої та середньої ланки, бухгалтерів, юристів, податкових консультантів, спеціалістів кадрових служб і HR-менеджерів, працюючих  у різних галузях економіки.
Щорічно в  компанії «Глобал-Інформ»  проходить близько 120  семінарів за різними  напрямках і галузях бізнесу.  Список напрямків і семінарів  постійно зростає і розширюється у відповідності з новітніми тенденціями ринку бізнес-освіти та потребами наших слухачів.

З нами Ви отримаєте можливість швидко реагувати на всі зміни законодавства, запобігати помилки в господарській діяльності,  підвищувати свої професійні знання і менше часу приділяти рутинної роботи. А для цього у нас є:

  • Першокласні лектори -  фахівці-практики,  що володіють всією повнотою професійних знань, які мають авторські програми та розробки, солідний досвід проведення семінарів.
  • Передові програми і обладнані аудиторії
  • Високий рівень обслуговування клієнтів
  • Згуртована команда професіоналів, захоплених своєю справою і зацікавлені у Вашому успіху.

Сучасний світ динамічно розвивається і пред'являє підвищені вимоги до рівня професійних знань і навичок фахівців. Ми допоможемо Вам удосконалюватися і йти в ногу з часом. Ласкаво просимо!

Наші клієнти