Консалтингова компанія Глобал-Інформ
(044) 406 69 69
global.informs@gmail.com

Семінари, вебінари, онлайн-конференції для бухгалтерів!

 

 samarchenko1

 

Самарченко Олена Романівна

один з кращих незалежних консультантів з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, автор численних публікацій у бухгалтерській пресі.

 

 kozlova

 

Козлова Марина Євгенівна

експерт-консультант з питань оподаткування, має практичний досвід проведення аудиторських перевірок. Читає семінари з питань оподаткування з 2000 року. Кращий фахівець-практик за МСФЗ. Сертифікати-CAP, АССА Діп, ІСФМ.

 drobottya1  

Дробоття Сергій Миколайович

експерт-консультант з питань оподаткування, спеціалізація-ПДВ, ТЕД, ЗЕД. Екс-редактор газети "Бухгалтерія", має багаторічний досвід а ДПАУ(10років) на посаді начальника відділу ПДВ, автор численних статей з питань оподаткування.

 moyseenko

 

Мойсеєнко Тетяна Валеріївна

податковий консультант, фахівець з трудового права та оплати праці,автор численних статей по спеціалізації. Автор у тижневику "Дебет-Кредит", в журналі "Заробітна Плата", "Бухгалтер & Закон", "Бум" системи ЛІГА: ЗАКОН.

 

 gubina

Губіна Ірина Анатоліївна


консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, редактор газети "БУХГАЛТЕРІЯ", автор численних публікацій, сертифікований фахівець в галузі бухобліку та аудиту, (DipIFR (rus) АССА(2005); CAP(2009).

 kirsh Кірш Олександр Вікторович

народний депутат України. Радник прем'єр-міністра щодо податкової реформи. Шеф-редактор і засновник журналу "Бухгалтер". Заслужений економіст України, член Ради підприємців при КАБ. ХВ. УКРАЇНИ(КМУ). Професор Харківського інституту управління, член-кореспондент Академії ек. наук України та Міжнародної кадрової академії.

 zasuha

Засуха Галина Володимирівна


експерт-консультант з питань оподаткування прибутку,екс-керівник підрозділу ДПАУ, сертифікований аудитор.

 klunko

 

Клунько Олександр Анатолійович

кращий лектор по оподаткуванню, що розкриває будь-які складні питання в доступній формі, раніше працював заступником начальника головного управління непрямих податків ДПАУ (1991-1997), має стаж роботи у сфері податкового законодавства-25 років, виграв понад 150 податкових спорів, провів більше 1000 семінарів.

 shipka

Щипка Людмила Миколаївна


експерт з питань єдиного соціального внеску, раніше працювала в Пенсійному Фонді України.

 tverdomet

Твердомед Андрій Григорович

президент Асоціації податкових консультантів, консультант Верховної Ради України з питань оподаткування, оглядач газети "Бізнес". Брав участь у роботі робочих груп, у публічному обговоренні Податкового кодексу, вносив у нього пропозиції і поправки, здійснював експертизу предлогает проекту або його фрагментів. Учасник Засідань Комітету ВР з питань податкової політики.
 sushalska

 

Сушальская Тетяна Євгенівна

консультант з оподаткування, експерт газети "Все для бухгалтера в торгівлі", редактор газети "Бухгалтерія", автор численних статей у бухгалтерській пресі.

 

 

 

voznyuk

 

 

 

 

 

 

 

Вознюк Олена
Президент українського відділення Міжнародної Фіскальної Асоціації (IFA). Член Громадської Ради при Державній фіскальній службі України. Спеціалізація: трансфертне ціноутворення, податкове сруктурирование інвестицій, структурування M&A, реструктуризація бізнесу, інвестиційні можливості та бізнес стратегії. Більше 15 років досвіду і практики в індустріях (фарма, FMCG, енергетика і нафта&газ, нерухомість). Досвід роботи: Аудиторські фірми Baker Tilly Ukraine і PricewaterhouseCoopers, провідні міжнародні та українські юридичні фірми.

 
 
   
   
   
   
   
   
   
 

 

 

 

 

 

 

Наші клієнти