Консалтингова компанія Глобал-Інформ
(044) 406 69 69
global.informs@gmail.com

Семінари, вебінари, онлайн-конференції для бухгалтерів!


На початку травня, компанія ГЛОБАЛ-ІНФОРМ організувала захоплююче захід для бухгалтерів. Більше 50 співробітників підприємств були присутні на семінарі-практикумі, який пройшов у західному регіоні нашої країни. Екскурсійні програми – доставили учасникам масу драйву, емоцій та задоволення!У семінарі взяли участь більше 50-ти успішних бухгалтерів України.

Величезне спасибі лектору Олександру Клунько за надану можливість попрацювати у проекті. Дуже хороша ідея поєднання навчання і знайомства з регіонами нашої країни, а також колегами. Дотик до культури країни і атмосфері готелів дуже допомогло навчального процесу. Ми розглядали реальні кейси і знаходили переваги в роботі з ними. В останній день тренінгу учасники так розкрилися, що розставання було на високій емоційній ноті. Робота пройшла в задоволення, завершилася на позитивній ноті і бажання продовжити.
Керівник відділу продажів Глобал-Інформ : «Ми регулярно проводимо різні цікаві, плідні та корисні програми для наших клієнтів. За підсумками яких, всі отримують цінне знання та цікаві призові подарунки. Приймайте участь у семінарах Глобал-Інформ і отримуйте море позитиву!

 

Клунько Олександр Анатолійович – кращий на сьогоднішній день експерт-консультант з питань оподаткування - як завжди поділився найбільш актуальною інформацією ефективного ведення роботи в сьогоднішній економічній ситуації в Україні, розповів про нові продукти в системі оподаткування

 

IMG 1486 1309x873

IMG 3321 1309x873

Наші клієнти