Консалтингова компанія Глобал-Інформ
(044) 406 69 69
global.informs@gmail.com

Семінари, вебінари, онлайн-конференції для бухгалтерів!

 

5-9 лютого 2015 р. в самому серці Карпат, на кордоні Закарпаття,Львівщини та Івано-Франківської області у готелі-замку «Вежа Ведмежа» відбулися навчальні заходи для бухгалтерів.Глобал-Інформ – лідер з надання консалтингових послуг, спільно з лектором Олександром Анатолійовичем Клунько - провели семінари для бухгалтерів, юристів, керівників і фахівців фінансових служб.
Семінар компанії Глобал-Інформ був присвячений актуальній темі: "ПОДАТКОВА РЕФОРМА 2015? НІ, БИТВА ЗА ПОДАТКИ 2015 РОКУ!!!". Значну увагу приділили розгляду зміни податку на прибуток, спрощеній системі оподаткування, запровадження РРО для підприємців на єдиному податку, зміни податкового обліку по ПДВ.
Окремої уваги заслуговують додаткові консультації поза семінар «на екскурсіях, прогулянках, банкетах» для бухгалтерів. Заходи подібного рівня в Карпатах проводяться регулярно. Учасники отримали унікальну інформацію про нововведення, ексклюзивні рекомендації, пов'язані з податками. Також завдяки формату семінару, всі бажаючі змогли взяти участь у розважальній частині програми: катання на лижах, відвідування лазні, прогулянки по горах, екскурсії і т. д.
Після офіційної частини всі учасники змогли поспілкуватися та відпочити в дружній обстановці.

IMG 0535 1297x865

IMG 0676 1297x865

IMG 0678 1297x865

 

Наші клієнти