Консалтинговая компания Глобал-Информ
(044) 406 69 69
global.informs@gmail.com

11-18 березня О.КЛУНЬКО  Шарм-ель-Шейх Бухгалтерська Конференція

Річна звітність 2019. Податкові новації 2020.

Річна звітність 2019. Податкові новації 2020.

Дата семинара: 06.12.2019
Время начала семинара: 10:00
Описание семинара:

авторський семінар

ОЛЕКСАНДРА Клунько

для директорів, фінансових керівників

і головних бухгалтерів

6 грудня 2019 Славське (Карпати)

Річна звітність 2019.

Податкові новації 2020.

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

avtorsʹkyy seminar OLEKSANDRA KLUNʹKO

Клунько Олександр Анатолійовіч- на сьогоднішній день провідний експерт-консультант з питань оподаткування, колишній заступник начальника Головного управління непрямих податків ДПАУ, входив до складу групи по введенню непрямих податків в Україні, розробник численних схем оподаткування, має більше 150 виграних суперечок у податкової служби, автор книг, збірників і численних публікацій з питань оподаткування в журналі «БухгалтеріяUA» і газеті «Бізнес», працює з платниками податків зарубіжжя і України, за час профе сиональной кар'єри понад 1200 проведених семінарів. Загальний стаж роботи в сфері податкового законодавства - 27 років.

alt

У програмі семінару

Річна звітність

Аналіз податкових-облікових змін 2019 року в поєднанні з практичними прикладами схем, перевірок, рішень за скаргами і судової практики по:

Податок на прибуток

Декларація з податку на прибуток та додатки до неї за 2019 рік. Нюанси заповнення форм.

Помилки і спірні питання при заповненні фінансової та податкової звітності за 2019 рік, практичні поради щодо їх усунення.

Вимог фіскальних органів з питання подачі повної фінансової звітності.

Нюанси, особливості та помилки при підготовці та поданні податкової та фінансової звітності за 2019 рік.


Практика податкових планових документальних перевірок в 2019 рр. на конкретних прикладах.

Проблемні питання з податку на прибуток при заповненні фінансової звітності. Оренда, ремонти, поліпшення, основні засоби, амортизація, коригування, благодійність та ін. Переплати, авансові внески, повернення надміру сплаченого податку. Перелік пільгових країн і зміни до цього переліку, «пільгові форми створення підприємств». Вплив на податковий облік


ЗЕД-операции (експорт / імпорт товарів (робіт, послуг)).

Сумнівна и безнадійна заборгованість. Позитивне втручання Мінфіну в решение спірніх вопросам на Користь платників податків. Колішні витрати «Подвійного призначення». Переоцінка актівів и альтернатива - Зменшення корисності активу

Первинні документи

Зміна статусу первинних документів, захист від можливого визнання їх недійсними контролерами крізь призму Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».Практика перевірок первинних документів і їх замінників. Судовий захист первинних документів.Практика застосування замінників первинних документів і податкових накладних.Вимоги до первинних документів та їх замінників.«Безтоварність» первинних документів.

ПДВ Продаж нижче собівартості. Збиткові операції, в тому числі при експорті. База оподаткування в разі постачання товарів (послуг).
Послаблення в нарахуванні ПДВ за умовним продажем товарів (послуг). Правило «1095 днів» за податковими накладними, податкового кредиту, практичні приклади застосування та наслідки цього правила. НН / РК: обов'язкові реквізити, реєстрація. Аналіз причин, практичні поради та рекомендації для побудови захисту від штрафів 10-50% через не реєстрацію / несвоєчасну реєстрацію ПН \ РК, судова практика.


Аналіз переваг і недоліків готуються змін до форм НН і РК.«Робота» з помилковими, задвоєння і подібними НН / РК.Програмне забезпечення ДФС по ЄРПН і приклади роботи з ним при реєстрації ПН / РК.Дата оформлення експортних ТД (ВМД) та її ув'язка з датою податкових накладних за ставкою ПДВ 0%. Нововведення від МФУ і ГФС.Питання відшкодування ПДВ, в тому числі по предоплатам. Повернення переплат з ПДВ
Земельний податок, орендна плата.

Індексація, оренда, довгострокові договори, суперечки з податківцями, позитивна судова практика.

ПДФО, військовий збір, ЄСВ, єдиний податок

Захист від фіскальних підходів податківців з питань оподаткування подарунків, господарських витрат, путівок, відряджень. Юридичне, документальне, облікова протидія цьому. Позитивна судова практика.

Підзвітні витрати працівниками підприємства без отримання авансу.Боротьба з вимогами податківців про відображення в формі 1ДФ виплачених доходів підприємцям, поворотної фінансової допомоги, подарунків та інших неоподатковуваних ПДФО операцій. Захист від штрафів.Річне декларування за 2019 року.Безкоштовні роздачі. Рекламні операції. Неперсоніфікація.Витрати на виїзні, в тому числі закордонні семінари, ділові поїздки.Представницькі витрати. Харчування.Оподаткування пасивних доходів.Прощення боргу.РізнеГотуються накази - узагальнюючі податкові консультації від Мінфіну і ДФС щодо оподаткування та звітності (роздача рекламних матеріалів, гарантійний ремонт, пільги в ІТ сфері, міжнародних перевезень і ін.).Контрольно-перевірочна робота
Плани-графіки і списки підприємств для перевірок держорганами на 2020 рік.

Боротьба з незаконним додатковим включенням платників податків до планів перевірок. Судова практика. Орієнтири і рекомендації при проведенні планових, позапланових, камеральних перевірок у 2020 році.

Зустрічні перевірки. Інформаційні запити.Податкові ями, відпрацювання контрагентів, ув'язка з блокуванням податкових накладних та розрахунків коригування.

Зміни в ПКУ 2020ПДВ: реєстрація, перереєстрація, збитковий експорт, відшкодування шкоди, електроенергія, нові терміни і штрафи по реєстрації ПН / РК, зміна пільг;Податок на прибуток: збільшення кола платників для податку на репатріацію, розширення операцій для 30% коригування, в тому числі по експорту, удар по курсових різницях і відсотків по кредитах / позиками, амортизація,

сільське господарство, умовні дивіденди, реорганізація, введення поняття «ділової мети операції », первинні документи;ПДФО, військовий збір: податкові агенти, збільшення штрафів, помилки в 1ДФ, цивільно-правові договори, прощення боргу, інвестиційні доходи, продаж майна;Спрощена система оподаткування: заяви, вилучення, перереєстрація, iTсфера, звітність, 4-я і 5-я групи,

Штрафні санкції: зміна розміру та порядку нарахування;Контрольно-перевірочна робота: позапланові перевірки, терміни, продовження, відповідальність інспекторів, збиток, комісії з розгляду зауважень, Апеляційний рада;

Адміністрування та оскарження: пов'язані особи, звітність, взаємне узгодження нарахованих податків;Інші положення ПКУ: рента, податкові борг і заставу, паливо, гральний бізнес, постійне представництво і ін.

В ПРОГРАМІ ЗАХОДУ:ексклюзивні матеріали семінару з новою інформацію на Флеш-накопичувачі, набір ділових аксесуарів(блокнот, пакет, ручка, флешка), комплект бухгалтерських документів, ділові знайомства, консультації кваліфікованого фахівця, відповіді на індивідуальні запитання, смачний обід в ресторані від шеф-кухара закладу, в перервах кава-брейки сповнені приємних смаків, конференц- зал з Wi-Fi, на бажання прогулянки по комплексу «Вежа Ведмежа».

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ:

Львівська обл, Славське, Сколівський р-н, урочище Цоцора, ГК «Вежа Ведмежа»

alt

ЗареЄСТРУВАТИСЯІ ОТРИМАТИДОДаТКОВУ ІНФОРМАЦІЮможна

за тел. (044)406-69-69

(050) 406-69-69, (098) 406-69-69

Наши клиенты